1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. 2020’nin En Sevilen Mobil Oyunları
Trendlerdeki Yazı

2020’nin En Sevilen Mobil Oyunları

Herkesin evde kaldığı şu günlerde sizin için evde sıkılmadan kalın diye kullanıcılar tarafından en çok sevilen mobil oyunları sıraladık.

En Beğenilen Mobil Oyunlar

Dünya 2020 yılına pek şanslı başlamadı, Koronavirüs illeti dünyayı kasıp kavuruyor. Herkesin evde kaldığı şu günlerde sizin için evde sıkılmadan kalın diye kullanıcılar tarafından en çok sevilen mobil oyunları sıraladık.

İşte…

1)Call of Duty Mobile

Call of Duty: Mobile, TiMi Studios tarafından geliştirilen, Activision tarafından Android ve iOS için ücretsiz olarak yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunudur.

Bilgisayar platformundan alışık olduğumuz oyun mobil oyun sektöründe de gayet başarılı. Grafikler,oynanış ve cihaz uyumluluğu gayet başarılı.

Call Of Duty Mobile
Call Of Duty Mobile

 

2)League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift, Android, iOS ve konsollar için Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası oyunudur. Oyun, PC mevkidaşı League of Legends’ın kısaltılmış bir versiyonudur.

Dünyayı kasıp kavuran League of Legends oyununu bilmeyen yoktur herhalde. Bilgisayar başına geçmeye üşeniyorsanız, oturduğunuz yerden oynamak için bir fırsat .Şuanlık App Store’de bulunmayan oyunu Google Play Store’den ön kayıtla oynayabilirsiniz.

League of Legends: Wild Rift

 

3)Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends Gameloft Barcelona tarafından geliştirilen ve Gameloft tarafından yayınlanan bir yarış video oyunudur. 25 Temmuz 2018’de yayınlanan Asfalt serisinin dokuzuncu ana oyunudur.

Serinin en yeni oyunu olan Asphalt 9: Legends, oyunculara 50’den fazla araç sunuyor. HDR kalitesinde grafikler de sunan oyun, olduğu konumu oldukça hak ediyor.

Asphalt 9: Legends
Asphalt 9: Legends

 

4)Fifa Mobile

FIFA Mobile, EA Mobile ve EA Canada tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen, EA Sports tarafından yayınlanan bir futbol simülasyon video oyunudur. 16 Ağustos 2016’da Gamescom 2016’da duyuruldu. 11 Ekim 2016’da iOS, Android ve Microsoft Windows platformları için yayımlandı.

Uzun süre önce yayınlanan oyun hala en çok beğenilen oyunlar arasında.Yüksek derecede futbol keyfi veriyor.

Fifa Mobile
Fifa Mobile

 

5)Sky: Children of the Light

Thatgamecompany tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir sosyal indie macera oyunudur. İOS için ilk olarak 18 Temmuz 2019’da piyasaya sürüldü. Daha sonra 7 Nisan 2020’de bir Android sürümü yayınlandı.

Gizemleri ortaya çıkarmak için 7 farklı krallığı gezeceksiniz. Dünyanın farklı yerlerinden oyuncularla karşılaşma ve sohbet edebileceksiniz. Başkalarıyla daha karanlık alemlerde maceraya girmek, ruhları kurtarmak ve eski hazineleri ortaya çıkarmak için takımlarla birlikte çalışacaksınız.

Sky: Children of the Light
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hem yazmayı , hem işlem yapmayı seven teknoloji düşkünü bir öğrenci. [email protected]

Yorum Yap