1. Ana Sayfa
  2. Köşe Yazıları
  3. Biz ikimiz , dünya bir yana …

Biz ikimiz , dünya bir yana …

Screenshot_20200410-004110_Instagram

Aşk mı ???

Aşk mı oda ne ki denilen anlar vardır ya hani , sanki yaşamışsın ama yarım kalmışsın ya da yaşayamamışsın ama geleceğini beklediğin o his işte ta da odur aşk . . .

 

Tesadüflere inanır mısın ?

İnanmam dediğim o anda inandırdın bana . . .

Aşk bütün olmaktır bence . . .

Tarifi , günü , yeri , saati , şekli yoktur bence ama hissedilebilir . . .

Bir insan bir insana bakarken kalbi çarpıyorsa , kelebekler uçuşuyorsa kalbinde ya da soğuk terler döküyorsa , konuşamıyorsa , kekeliyorsa , nefes alamıyorsa , söyleyeceklerimi unutup kıpkırmızı elma yanakları oluyorsa , düşünürken kalbi , gözleri , ağzı kulakları gülüyorsa , her anına , her anısına , her hayaline sığdırabiliyorsa bunun adı aşk değilde ne peki ?

 

Aşk ; dokunmak ya da bedenden ibaret değildir karıştırılıyor …

Aşk ; o adamın gözlerine bakarken aldığın huzurdur , güvendir , gülüşlerine sebep olandır , gecen gündüzün demeden onunla yaşayan sen , kurduğun hayallerindir . . .

Beraber elele gezip yürümek , gülmektir , göz göze geldiğinde aynı şeyleri düşünüp , aynı şeyleri hissetmektir aşk . . .

Güldüğünde gülen , beraber ağlayıp göz yaşlarını silen , yaranı sarıp herşeyiyle senin ve seninle olan adamdır aşk . . .

Ve her şeyi yerimde zamanında yaşamaktır , bunaltmadan bazen dokunmadam , görmeden sabırla ve duayla zamanını beklemektir aşk . . .

Dört dörtlük olalım diye değiştirerek değil de kusurlarıyla sevip beraber öğrenmektir aşk . . .

 

Kısacası ; o adamın gözlerinde kaybolup her anında herşeyiyle kalbine sığdırıp ikinizle yaşayan yüreğine iyi gelen adamdır aşk . . .

İyi ki geldin dünyama . .

Kalbime . . .

Sevmek , güvenmek , kıslanmak , özlemek ağlamak , huzur , keder , sabır , acı , azim , hayaller kısacası herşey seninle daha güzel adam , gözlerinin her tonuna aşık olduğum adam . . .

” ELAM . . . ”

” Aşkını yaşamaktan korkma kadın . ”

SANA BAKTIĞIM HER AN , BİR YILDIZ DÜŞÜYOR GÖKYÜZÜNE AY PARÇAM . . . ⭐🌙

Yorum Yap

Yorum Yap