1. Ana Sayfa
  2. Deneme
  3. Dost
Trendlerdeki Yazı

Dost

dunya-uzerinde-dostluk-duvar-kagidi-1920x1080-35121_48-1024x576

Dost uğruna her şeyi yapabileceğiniz birisidir. Aynı zamanda o da sizin için her şeyi yapabilir. Sonuçta bu karşılıklı olmazsa bu kelimenin bir anlamı kalmaz. Kötü de olsa iyi de olsa her şeyi beraber yaparsınız onunla.

Dost sizin artık ailenizdir. Tüm günlerinizi neredeyse onunla geçirmeye başlarsınız. Her sıkıntınızı onunla paylaşırsınız. Her mutluluğunuzu da onunla paylaşırsınız. Ona hiçbir şeyi söylemeye çekinmezsiniz. O da sizi asla yargılamaz.

Kimi zaman hata yaptığınızda size en çok kızan o olur. Kimi zaman da sizin için en çok mutlu olan o olur. Her zaman duygularınız doruk noktasında olur.

Size yol gösteren kişidir dostunuz. Karanlığa düştüğünüzde yanınızda fener gibi belirir aniden. Ne zaman ihtiyacınız olsa o yanınızdadır. Aslında her zaman yanımızdadır. Bir telefon uzaklığındadır. Ne zaman arasak ona ulaşabiliriz. İnanın ona ulaştığınızda karanlıktan çıkmanız çok kısa sürecektir. Ya da mutluluğunuzu arttırmanız saniyeler sürecektir.

Dostunuz her zaman içinizde bir yerlerdedir. En umutsuz anlarınızda bile. Oradan size seslenip durur. Tavsiyeler verir size, ne yapmanız gerektiğini söyler. Sizin de o içinizdeki sesi dinlemeniz gerekir. Gerçek mutluluğa o zaman ulaşabilirsiniz.

Dosttur o işte, dost…

Yorum Yap

Yorum Yap