1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Dünyasi
  3. En ilginç 10 web sitesi

En ilginç 10 web sitesi

radio garden

1- pointerpointer com

İmleci gri çerçevenin içine götürdüğünüz zaman internetten rastgele bulduğu fotoğrafları ile imlecinizin yerini göstermektedir. Çok değişik fotoğraflara denk geldiğimi söylebilirim.

 

2- mynoise net

İşte benim favorim! Bu sitede her türlü doğal afet sesini en yüksek bit ile dinleyebilirsiniz. Dalga sesi, yağmur sesi, botanik sesler, fon sesleri, vs. ormandaki kuş sesleri en ince ayrıntısına kadar kontrol edebilirsiniz.

3- draw io

Online diyagram çizebileceğiniz bir web sitesi.

5- radio garden

Dünyadaki tüm radyoları bu web sitesi üzerinden dinleyebilirsiniz.

6- gutenberg org

60.000 adet kitaba elektronik ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

7- librivox org

Ücretsiz sesli kitap servisidir. Türkçe olarak 5 kitap yer almaktadır. İngilizce dilince bir çok esere ulaşabilirsiniz.

8- cambly com

Ana dili ingilizce olan eğitmenler ile birebir ingilizce eğitimi yapabileceğiniz bir web sitesidir.

9- temp-mail org

Geçici mail hizmeti alabileceğiniz bir servistir. Daha çok forum mail onayı isteyen yerlere kendi mail adresinizi vermek istemediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz.

10- haveibeenpwned com

Güvenlik veri servisidir. Daha önce kullandığınız e-posta adreslerini hacklenip hacklenmediğini öğrenmek için dünya çapındaki büyük bir veritabanına sahip olan bu sitede mailinizi sorgulayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Blogseyir.com sizlere özgün ve bilgi dolu bir platform alanı oluşturmak için 2020 yılında yayın hayatına başlamıştır. Merak ettikleriniz, bildikleriniz veya bilmediğiniz, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz makaleleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler de ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Yorum Yap