1. Ana Sayfa
  2. Aşk İlişkileri
  3. Erkekler Karşı Cinste Nelere Dikkat Eder?
Trendlerdeki Yazı

Erkekler Karşı Cinste Nelere Dikkat Eder?

Erkekler ile kadınlar arasında hep bir etkileşim olur. Erkekler Karşı Cinste Nelere Dikkat Eder ?

kadın ve erkek

Erkekler ile kadınlar arasında hep bir etkileşim vardır. Gerek dostça,gerek beğenme gerek ise flört bakımından karşı cinse hep dikkat edilir. Tabii olumsuz enerjilerde oluşabilir. Bu enerji erkekler tarafından nasıl belirleniyor?

Dikkat!

1-) Bakım

Bakım

Sakın yanlış anlamayın! Bazı kadınlar bakım ile makyajı aynı şey zannediyor ama öyle olmadığını hepimiz iyi biliyoruz. Makyaj yapılmasa da olur. Ancak bakım kesinlikle yapılmalıdır.

Bakımlı insan her zaman fark edilir!

2-) Davranış ve Düşünce

Davranış Ve Düşünce
Davranış Ve Düşünce

Dikkat erkekler çoğunlukla özgüvenli kadınları severler. Özgüvenden kastımız, baskınlık değildir her iki tarafında düşüncelerini hem dışarıya hem kendi aralarında özgürce aktarabilmesidir. Dışarıya gösterilen davranış ve tutumlar çok önemlidir. Dikkat ederek konuşmak, yemek, içmek ve bir ortamda çalışanlara nasıl davrandığınız çok önemlidir. Ayrıca düşünce yapılarınızın da uyumlu olması gerekir. Elbette görüş ayrılıkları yaşanabilir ancak bütün konularda görüş ayrılığı yaşanıyorsa bu sürekli tartışmaya yol açar ve aranızın açılmasına sebep olur.

 

3-) Yalan söylemeyin, kimse dışını beğenmediği birinin içini merak etmez.

Herkes böyle düşünür ancak sadece dış görünüşten etkilenmek hatadır. Yıllar geçince güzellik elden gider ancak karakter ve davranışlar aynı kalır.

Dış Görünüş

 

Sizi siz olduğunuzun için sevecek, doğru insanı bulabilmeniz dileğiyle.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hem yazmayı , hem işlem yapmayı seven teknoloji düşkünü bir öğrenci. [email protected]

Yorum Yap