1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. Evde Sıkılmamanız İçin 5 Bilgisayar Oyunu
Trendlerdeki Yazı

Evde Sıkılmamanız İçin 5 Bilgisayar Oyunu

Bu Karantina Günlerinde Evde Sıkılmamanız İçin 5 Bilgisayar Oyunu

Oyun-Oynamak-İçin-Bilgisayar-Mı-Konsol-Mu-ÖNE-ÇIKAN-jpeg-1200x900

Bilgisayar oyunlar insanlar için her zaman bir vakit geçirme aracı görülmüştür.Üstelik eğlendiriyor da !Bu karantina günlerinde biliyorsunuz ki zaman geçirecek şeyler kısıtlı ve insan yavaş yavaş sıkılıyor.

Oyunların fotoğraflarına tıklayarak sayfalarına gidebilirsiniz.

İşte sıkılmanızı önleyecek 5 bilgisayar oyunu.

1- Counter-Strike: Global Offensive

Online ve offline oynanabilen bir savaş oyunudur.Bomba imha, ölüm oyunu ve silah yarışı gibi bir sürü modu bulunmaktadır. Bu oyunun başına oturup hemen kalkmak mümkün değil. Rekabet oyun zevkini yükseltiyor.Eğer rakiplerinizi yenmek istiyorsanız; yüksek derecede harita bilgisi, silah bilgisi ve taktik oluşturma önemli bir yere sahip.Bu karantina günlerinde vazgeçilmez oyununuz olabilir.

 2-League of Legends

Oyun dünyasının Ferrari’si League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının ögeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Bu karantina günlerinde bırakamayacağınız oyun olabilir.

3- PlayerUnknown’s Battlegrounds

Uçaktan atlayıp ilk etapta  silah,malzeme ve ekipman bulmaya çalışan oyuncular aynı zamanda rakiplerine dikkat etmek zorunda.Sona kalanın kazandığı bu nefes kesici oyun karantina günlerinin vazgeçilmezi olabilir.

4- GTA V

GTA size açık bir dünya sunuyor. Bu dünyada aklınıza gelebilecek her  şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Eşsiz bir haritaya sahip sıkılacacağınızı sanmıyorum . Yapılması gereken, yapılabilecek bir sürü görev olan bu oyun evden çıkmamanızı kolaylaştıracak oyun olabilir.

5- Mount & Blade II: Bannerlord

Geliştiricisi bir Türk olan bu oyun, sektörde sağlam oyuncu kitlesine sahip. Eşi benzeri fazla bulunmayan Orta Çağ’da rol yapma oyunudur.İsterseniz ordunuzu toplayın bu topraklara kim hakimmiş gösterin, isterseniz bir lordun yanında derebeyi olun ve isterseniz savaştan uzak durup ticaret yapın, kervanlar yönetin.Bu oyunu oynayan kimsenin sıkılacağını zannetmiyorum.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hem yazmayı , hem işlem yapmayı seven teknoloji düşkünü bir öğrenci. [email protected]

Yorum Yap