1. Ana Sayfa
  2. Diziler & Filmler
  3. Gelmiş Geçmiş En iyi Dizi: Breaking Bad

Gelmiş Geçmiş En iyi Dizi: Breaking Bad

63154

Breaking Bad, akciğer kanseri olan bir kimya öğretmeninin ailesine para bırakmak için uyuşturucu işine girmesini konu ediniyor. Şu ana kadarki en yüksek imdb puanına sahiptir. Bu da demek oluyor ki tüm diziler arasında en iyi dizi hala Breaking Bad’dir.

Konusunu ufak bir şekilde açmak gerekirse, Walter White geçimini zar zor sağlayan bir kimya öğretmenidir. Öğretmenliğin dışında bir oto yıkamacıda ek iş yapıyordur. Bir gün rahatsızlanıp doktora gider ve akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Artık hayat anlamsız geliyordur. Kayın biraderi sayesinde metamfetamin üreticilerin ciddi anlamda yüksek miktar para kazandığını öğrenir ve öğrencisi ile birlikte uyuşturucu üretmeye başlar.

Uyuşturucu üretme işinde Walter gerçekten çok başarılıdır. %99 saf uyuşturucu üretebiliyordur ve bunu ondan başka kimse yapamıyor. Gerçekten ünlü olduktan sonra bu bataklıktan bir çıkış olmadığını öğrenecektir. Bakalım Walter’ın başına neler gelecek.

Kesinlikle izlemeniz gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum. Çünkü daha önce de belirttiğim gibi gelmiş geçmiş en iyi dizinin bu olduğunu söyleyebilirim. Tabi zevkler tartışılmaz fakat bana göre böyle. Ayrıca çok gerçekçi olduğunu da söyleyebilirim.

İyi seyirler…

Yorum Yap

Yorum Yap