1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Dünyasi
  3. Havelsan’dan Güvenli Video Konferans Sistemi – Diyalog
Trendlerdeki Yazı

Havelsan’dan Güvenli Video Konferans Sistemi – Diyalog


Havelsan Diyalog isimli yerli video konferans sistemini tanıttı. Dünya’da yayılan covid19 virüsü sebebiyle uzaktan çalışmanın etkin olduğu bu dönemde video konferans sistemlerine olan ilgi oldukça artmış durumda. Bir ihtiyaç haline gelen görüntülü konuşma sistemleri arasında “Havelsan Diyalog” adlı proje, Havelsan Genel Müdürü Ahmet Hamdi ATALAY yakın zamanda kullanıma sunulacak yerli ve milli projeye ait detaylardan bahsetti.

Konferans sistemlerinde görüntülü konuşmanın yanı sıra güvenlik alanına önem verdiğini söyleyen Atalay, yazılımın detaylarından bahsetti.

Mobil uyumlu web arayüzü sayesinde iOS ve Android telefonlarda da rahatlıkla kullanılabilen HAVELSAN Diyalog, uçtan uca şifreleme, ekran paylaşımı, güvenli sesli görüşme, güvenli video konferans, güvenli mesajlaşma, HD ve 4K görüntü desteği  gibi imkanları da sunuyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Blogseyir.com sizlere özgün ve bilgi dolu bir platform alanı oluşturmak için 2020 yılında yayın hayatına başlamıştır. Merak ettikleriniz, bildikleriniz veya bilmediğiniz, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz makaleleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler de ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Yorum Yap