1. Ana Sayfa
  2. Liste
  3. Honda’dan Yeni Video: Tamamen evde çekilen video

Honda’dan Yeni Video: Tamamen evde çekilen video

honda-stay-home

Covid-19, Corona virüsü ile milyonlarca insan evde. Evde yaşamlarını devam ettiren insanlara bir destek Honda’dan geldi! Honda, ilk kez tamamen evin içerisinde yazılıp yönetilen otomobil reklamını yayınladı.

Tüm Dünya’da #StayHome yani #EvdeKAL etiketi ile her insan eve hapsolmuş durumda. Bu durum insanları psikolojik olarak da derinden etkiliyor. Honda, yaptığı bu reklam filminde “Bu belki de tamamen evden yazılan, yönetilen, editlenen ve izlenen ilk otomobil reklamı olabilir.” diyor. Ek olarak “Biz tekrar sürene kadar” diye eklemeyi de yapıyor. Videoyu izleyen kişiler, uzaktan kumandalı bir çekim hileleri ile normal boyutu karıştıracak gibi. Film, 2020 Honda CİVİC spotudur.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Blogseyir.com sizlere özgün ve bilgi dolu bir platform alanı oluşturmak için 2020 yılında yayın hayatına başlamıştır. Merak ettikleriniz, bildikleriniz veya bilmediğiniz, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz makaleleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler de ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Yorum Yap