1. Ana Sayfa
  2. Diziler & Filmler
  3. Into The Night
Trendlerdeki Yazı

Into The Night


 

Into The Night isimli dizi 2020 yılında Netflix adlı uygulamada çıkmıştır. Aslında şuan gündemde olan karantinada izlenebilecek ve de çok benzer olan bir dizi diyebilirim. Nedenini az sonra siz de anlayacaksınız. Ayrıca bu dizide bir Türk de oynamaktadır.

Bu dizinin konusu bir hastalığı anlatıyor diyebilirim. Güneşteki bazı bozulmalar sonucu güneşi gören insanlar ölmeye başlıyor. Bu bozulmadan dolayı organik olan şeylerin bir nevi DNA’sı bozuluyor diyebiliriz. Bu yüzden sadece insanlarda ölmekle kalmıyor yiyecekleri de bozuluyor. Güneşi görmemek için bir grup insan uçaklar sürekli batıya doğru ilerler. Ancak tabi ki bazı sorunlarla karşılaşırlar. Bu sorunları çözmek zorundadırlar. Bakalım neler yapacaklar?

Karantinada izleyebileceğiniz çok güzel bir dizidir. Kesinlikle tavsiye ederim. Asla sıkılmadan, gözünüzü bile kırpmadan izleyeceksiniz.

İyi seyirler..

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Türk oyuncunun adı da Mehmet Kurtuluş, daha önce Hakan Muhafız dizisinde de karşımıza çıkmıştı. 2 gün önce bitirdim bu diziyi, sürükleyici ve bir sonraki bölümü merak ettiriyor. 6 bölüm zaten, 1 günde bitirilir, keyifli.