1. Ana Sayfa
  2. Diziler & Filmler
  3. İzleyebilceğiniz 10 Adet Muhteşem Netflix Dizileri

İzleyebilceğiniz 10 Adet Muhteşem Netflix Dizileri

netflix1

Merhaba arkadaşlar evde izleyebilceğiniz 10 adet izlediğim ve beğendiğim Netflix dizileri Evde Can Sıkıntısına Son.

1. Dizi : the order

Konusu :

The Order sihir ve canavarlarla dolu gizli bir evren olan The Order‘a giriş yapan Jack Morton adlı bir gencin kendini ve içinde yatan canavarları keşfetme yolculuğunu işliyor. Jack derinlere daldıkça kendi ailesine dair karanlık sırları keşfederken kurt adamlar ve büyülü güçler arasındaki savaşa da dahil olur.

2. Dizi : shadow hunters

Konusu :

Cassandra Clare’in çok satan The Mortal Instruments serisinin küçük ekran uyarlaması olan Shadowhunters, Clary Fray isimli genç bir kızın 18. yaş gününde yarı insan yarı melek olan ve şeytanlarla savaşan Shadowhunter soyundan geldiğini öğrenmesiyle değişen hayatını konu alıyor.

3. Dizi : the witcher

Konusu :

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu, güçlü bir büyücüye ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensese doğru savurur

4. Dizi : lucifer

Konusu :

Konusu. Cehennemin Efendisi olmaktan bıkan Lucifer (Şeytan), Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hakimiyetini sürdüğü cehennemi terk edip, bu şehirde Lux adında bir mekan açıp artık fani bir yaşam sürmek ister. Fakat kardeşi(melek) ve babası(tanrı) onu rahat bırakmaz.

5. Dizi : wan helsing

Konusu :

The Rising olarak gerçekleşen yükselişin ardından vampir ordusu dünya üzerinde egemen hale gelmiştir. Efsanevi vampir avcısı Abraham’ın kızı Vanessa, insanlığın son umudu olarak yeniden dirilir. Böylece Van Helsing soyunun vampirlere karşı amansız mücadelesi devam etmiş olacaktır.

6. Dizi : elite

Konusu :

Elite, İspanya’da özel bir okul olan Las Encinas’da okuyan öğrencilerin hayatını anlatıyor. Sınıf arkadaşlarından birinin ölümüyle, bu öğrencilerin hayatları karmaşık bir hal alıyor. Dizi İspanyolca.

7. Dizi : locke & key

Konusu :

Çok satan çizgi romanlardan uyarlanan Locke & Key, babalarının öldürülmesinin ardından ata yadigârı evlerine taşınan ve evde onlara çok çeşitli güçler ve yetenekler veren sihirli anahtarların olduğunu keşfeden üç kardeşin öyküsünü anlatıyor.

8. Dizi : the rain

Konusu :

İzlemeye doyamayacak bir dizi arıyorsanız, bilim kurgu ve dram izlemekten hoşlanıyorsanız şiddetle izlemeniz gereken bir Netflix dizisi : The Rain. Bu dizinin, aşırı gerçekçiliği , muhteşem oyunculuğu ve yaratıcı konusuyla tutkunu olacaksınız. Dizi, akıcılık konusunda oldukça başarılı olmuş. Konu bütünlüğü ve olay örgüsü çok iyi sağlanmış. Bilim Kurgunun dramla yoğruluşu izleyiciden olumlu not almış gibi görünüyor. Günümüzde izleyicinin en çok aradığı özellik olan gerçek hisler yaşama duygusu çok iyi tatmin edilmiş. Bu kadar özelliği bulunmasından dolayı, Yabancı dizi önerilerimizden The Rain’de daha önce önerdiğimiz yabancı dizi “Chilling Adventures of Sabrina” gibi Netflix’in en çok izlenen dizileri arasına girmeyi çoktan başardı bile.

9. Dizi : october faction

Konusu :

Hikaye; dünyayı dolaşıp duran canavar avcıları Fred ve Deloris çiftine odaklanıyor. … High Park Entertainment ile birlikte projenin yapımcılığını üstlenen IDW Entertainment ayrıca dizinin Kanada dışında tüm ülkelere dağıtımını üstleniyor

10. Dizi : diablero

Konusu :

 Genç ve günahkar bir rahip, efsanevi bir iblis avcısı ve bir doğaüstü olaylar uzmanı kötülüğe karşı güçlerini birleştirir ve kaçırılan bir kızı Mexico City’nin yeraltı dünyasında aramaya başlar.

 

Siz Değerli Takipcilerimize Keyifli İzlemeler Dileriz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 5 ay önce

    tesekkur ederim bende ne filim izleyecegim diye arayip duruyordum 🙂

  2. 5 ay önce

    boyle yararli bilgileri bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz
    super bir film listesi olmus kesinlikle izleyecegim 🙏