1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Kadın Havaalanı İçinde Çıplak Yürüdü, Ve Sonra Tabiki Tutuklandı :)
Trendlerdeki Yazı

Kadın Havaalanı İçinde Çıplak Yürüdü, Ve Sonra Tabiki Tutuklandı :)


Bir kadın doğum günü kıyafeti giymiş Louis Armstrong Uluslararası Havalimanı’na geldi ve binadan çıkmayı reddettiğinde tutuklandı.

Yetkililer, 27 yaşındaki Mariel Vergara, Perşembe akşamı havaalanına doğru yürüdüğünde ve Spirit Airlines bilet gişesine gittiğinde tamamen çıplak olduğunu söyledi. Bölgeye gönderilen bir subay, Vergara’nın oraya vardığında zaten üstünde bir elbise olduğunu açıkladı. Ancak, Şerif Ofisi, elbisenin cinsel organlarını gizlemek için çok kısa olduğu ve iç çamaşırlarının bulunmadığı için  kamu ahlak yasalarını ihlal ettiğini söyledi.

 

BR Proud aracılığıyla; 27 yaşındaki Mariel Vergara, New Orleans havaalanına girerek bayan bölümlerini sergilemenin yasal olduğunu düşündü… yanlış düşündü.

Havayolu yetkilileri Vergara’ya kıyafetleri ya da eksikliği nedeniyle seyahat edemediğini bildirdi. Kadın’dan havaalanından ayrılması istendi, ancak Vergara reddetti, Şerif Ofisi’ne dikkat çekti. Vergara, milletvekillerinin havaalanından ayrılma taleplerini gözardı etti ve onu gözaltına alırken onlarla çatıştı.

Vergara, Gretna’da Cuma günü Jefferson Parish Correctional Center’da tutuklandı ve bir memurun güç veya şiddet  ile direnmesi ile suçlandığı  Mariel Vergara, 5.000 $ kefaletle tutuluyor. Yeni ücretlerle ilgili herhangi bir ayrıntıya erişilemedi.

Yorum Yap

Yorum Yap