1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Dünyasi
  3. Müzik İçin Kayıt Alma Programı
Trendlerdeki Yazı

Müzik İçin Kayıt Alma Programı

maxresdefault

Eğer müzikle ilgileniyorsanız, özellikle de gitar çalıyor iseniz bu yazım tam size göre olacaktır. Artık belli bir seviyeye gelince birçok kişi profesyonel işler yapmak istiyor. Bunun için de kaliteli bir kayıt almak istiyor elbette. Bunu yapabilmek için öyle dışarıda stüdyoya gitmenize falan gerek yok. Tek yapmanız gereken Guitar Rig 5 adlı programı indirmek. Farklı farklı programlar da var fakat ben bunu kullanıyorum.

Bu program gerçekten çok kalitelidir. Aradığınız birçok efekti ve amfiyi bu programda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz para verip üyelik de alabilirsiniz, isterseniz para vermeden de kullanabilirsiniz, bu yanı çok güzel. İstediğiniz bütün ayarlamaları yapabilirsiniz.

Bu programı kullanmak için çoğu insan ses kartı alıyor. Bu en kaliteli yolu diyebilirim. Ancak biraz masraf yapmanız gerekiyor bunun için. Artık bundan sonrası size kalmış. İkinci bir yol da internetten dönüştürücü kablo almak. Jak girişini usb girişine dönüştüren bir kablo işinizi görür. Fakat ses kalitesi diğerine göre elbette daha düşük olur.

Yorum Yap

Yorum Yap