1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Dünyasi
  3. Nvidia Geforce Experience
Trendlerdeki Yazı

Nvidia Geforce Experience

ETLB5ynWoAI45kZ

Bugün sizlere Nvidia’nın programı olan Geforce Experience’den bahsedeceğim. Eğer sizin de bilgisayarınızda  Nvidia marka ekran kartı varsa bu programı indirmenizi öneririm. Çok işinize yarayacaktır.

Programı internetten kolay bir şekilde indirebilirsiniz. İndirdiğiniz zaman kayıt olmanız gerekecektir veya hesabınız varsa direkt giriş yapabilirsiniz. Nvidia hesabınız ile veya Google hesabınız ile çok kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

Öncelikle bu programın temel amacı bilgisayarınızdaki sürücüleri güncel tutmaktır. Biliyorsunuz ki sürücülere zaman geçtikçe güncellemeler geliyor ve sürücüler iyileştiriliyor. Sizin de bunları yapmanız gerekir. Eğer yaparsanız programlarda veya oyunlarda çok daha iyi performans alabilirsiniz.

Bu program oyun oynayanların gözdesidir. Kesinlikle her oyuncunun bilgisayarında bu programın yüklü olması gerektiğine inanıyorum. Çünkü bu program oyunlarınızdaki performansı arttırır. Ayrıca oyunlarınızı optimize de eder. Bu sayede oyunlarda daha yüksek fps almanızı sağlar.

 

Yorum Yap

Yorum Yap