1. Ana Sayfa
  2. Köşe Yazıları
  3. ÖLÜM KALIM SAVAŞI

ÖLÜM KALIM SAVAŞI

images (49)

Şu sıralar hepimiz ölüm kalım savaşındayız. Korona virüsü sardı ülkemizi ve hepimiz kendi sağlımız ve yakınlarımızın sağlığı için evlerimizden çıkamıyoruz.kimimiz emekçi evine ekmek götürebilmek için sokaklarda kimimiz polis halkın güvenliği için sokaklarda kimimiz sağlık personeli hastanelerde kimimiz evlerinde ama hepimizin tek düşüncesi bu virüse bulaşmadan ve etrafımızdakilerin bulaştırmadan sağlıklı yaşayabilmek.
Tek duamız can kaybı olmadan atlatmaktı ama gün geçtikçe hasta sayısı ve ölen kişi sayısı artıyor.Ölümden korkmaz insan,sevdiklerini görmeden tek başına ölmekten, duasız,ezansız,kefensiz ölmekten korkar.Bu virüs maalesef tek başımıza ölmemize ,ezansız, kefensiz, duasız ve bir poşet içinde kireçle gömülmemize sebep oluyor.
26 yaşındayım ve ölümü hiç bu kadar ensemde hissetmedim.Tek başıma ölmek düşüncesi korkunç geliyor.Onca hayaller onca düşler bir anda yerini sevdiklerimi kaybetme korkusu ve tek başıma ölmek düşüncesiyle kapladı.
inanıyorum ve tek duam fazla can kaybı olmadan bu virüs belasını atlatmak. Hastanelerde tedavi gören hastalara acil şifalar ve bu salgın yüzünden hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum.

BİZ GÜÇLÜYÜZ, BU VİRÜS  BİZİ  YENEMİYCEK.
EVİNDE KAL TÜRKİYE

Yorum Yap

Yorum Yap