1. Ana Sayfa
  2. Biyografi
  3. Onurcan ÖZCAN

Onurcan ÖZCAN

Onur Can Özcan sosyal medya üzerinden yayınladığı sözleri ve besteleri kendisine ait olan şarkıları ile kısa sürede herkes tarafından tanınan ve sevilen birisi olmayı başardı. Henüz 21 yaşında...

onur-can-ozcan

Onur Can Özcan sosyal medya üzerinden yayınladığı sözleri ve besteleri kendisine ait olan şarkıları ile kısa sürede herkes tarafından tanınan ve sevilen birisi olmayı başardı. Henüz 21 yaşında “Yaramızda Kalsın”, “Yalnızlığın Ezgisi”, “Çilingir”, “Kibrit”, “Gülümse Kadın” ve “İntihaşk” gibi besteleri YouTube kanalında oldukta yüksek dinlenmeye ulaşmıştır.

Müzik dünyasında bende varım diyen genç bestecinin şarkılarını Ferhat Göçer ve Merve ÖZBEY’de seslendirmiş ve bir çok ünlüye söz yazarlığı yapmıştır.

4 Haziran 2018 yılında arkadaşları ile Şile’ye tatile çıkan Onur Can ÖZCAN, sabah saatlerinde kiraladıkları teknenin alabora olması sebebiyle kaybolmuştur.

 

Arkadaşları kurtulurken kendisinin cansız bedenine ulaşılmış. Sosyal medya da kısa sürede dağılan kötü haberi alan tüm sevenleri Onur Can ÖZCAN’ın sosyal medya hesaplarını etiketleyerek;

“Yaramızda değil Aramızda kalsaydın keşke”

“Söz ettiğin maviler de kaybolup gittin”

Gibi bir çok betimlemeler yaparak üzgünlüğünü dile getirdiler.

Vefatından önce kayıt altına aldığı şarkılarını babası Metin ÖZCAN YouTube kanalında yayınladı. ‘Dip’ adlı Şarkı kısa sürede 3.766.710 kişi tarafından dinlendi.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Blogseyir.com sizlere özgün ve bilgi dolu bir platform alanı oluşturmak için 2020 yılında yayın hayatına başlamıştır. Merak ettikleriniz, bildikleriniz veya bilmediğiniz, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz makaleleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler de ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Yorum Yap