1. Ana Sayfa
  2. Deneme
  3. Rüzgar
Trendlerdeki Yazı

Rüzgar

ld

Rüzgar, taşımacı da diyebiliriz aslında buna değil mi? İstediğimiz her şeyi istediğimiz yere götürür. Hiç de şikayet etmez hem. Dertlerimizi anlatırız rüzgara alır başka yerlere götürür. Uzaklaştırır bizden. Mutluluğumuz paylaşırız rüzgarla mutluluğumuzu alır dünyaya dağıtır herkes mutlu olsun diye.

Bazen kendimize gelmemizi sağlar de mi? Bazı zamanlar sert bir tokat yememiz gerekiyordur. Ve bu tokadı rüzgar bize atabilir kamçısıyla. Dışarı bir çıkarız, bakmışız ki rüzgar bize öfkeli. Adeta bizi kendimize getirmek istiyor. En çok ihtiyacımız olan şeyi verir belki de bize bir tokat.

Güzel şeylerin habercisidir derler rüzgar için. Doğru mudur sizce? Her zaman güzel haberler mi getirir bize? En karamsar haberleri de getirebilir rüzgar yanında. Bunu kimse bilemez ve farkında da olamaz zaten. Bir şeyler yolunda gitmeyene kadar ya da gidene kadar kimse bilemez.

Rüzgar bizim arkadaşımızdır. Kafan çok mu dolu? Anlat rüzgara bir şeyler götürsün senden uzaklara. Hatırlamak istemediğin şeyleri anlat. Ya da her zaman hatırlamak istediğin şeyleri anlat. Belki bir gün onları sana yine getirir.

Yorum Yap

Yorum Yap