Bitti yani şu anda herhangi bir engel yok demiş

Admin

Administrator
Staff member
abim benim kaza ekibinden Atakan Bey'i aradım veriyorum ki Atakan Bey Biz şu anda buradaki problemi Hallettik artık fiber interneti getirebiliriz Gerçekten de çok yoğun ve çok güzel bir isim ise çalışırlar ve lakin bizim Hani zaman planımız var En kısa sürede bir ekip göndereceğim ilk olarak sizin şey yapsınlar bu bina içerisinde dairelerin fidelerini aşağıya çektiğin anahat içinde ile baş 2000 yoğunluğu 5 aylık falan filan derken ekip geldi arkadaştan daire içi fiberleri çekmeye başladı Her daireden binanın altına kadar fiber kablolar

döşenecek ve ana Hatta daha sonrasında oraya gelip oraya kutu falan konu birleştir geldiler de bize hemen işten izin aldık geldik Çünkü dairenin içine çekilecek o olacak bu olacak Ben odama kadar istiyorum şeyleri sağolsun Nasip da kalıyor odama kadar yani şuraya kadar Metinler Pide kablolar çekiliyor ama bu fiber kabloları hastası olduğu için bunların bir borudan bu boşluktan falan geçmesi lazım bizim müsaitiz sağolsun cinayet oluyor yapmış ve o kabloları kırmadan zar zor Kılavuz alacak hiçbir şey olmadan binanın altındaki o

bütün sistemlerin olduğu küçük bir odaya kadar getir buraya kadar geldi sıkıntı olmadı her daireye şekilde buradaki a Blok'un adabey bloğunu b c bloğa ona değil Her şey okey Daha sonrasında da bir ekip gelecek ana hakkı döşeyecek Ondan sonra yine başka bir ekip Gelip oraya kutuyu koyup birleştir kameranın şarjı Yani hep böyle şeyler oluyor cumayı cumartesiye bağlayan gece işlerim vardı onları hallettim ve Hani bayağı geç uyudum cumartesi günü bir baktım telefonun çalıyor kafayı kazma ile okudum ki Türk Telekom'dan arıyorum

Allah Allah ne olursa bana saat 9 falan Aşkım telefonu altyapı için bardak ambe Mert Bey günaydın kusura bakmayın rahatsız ediyoruz müsait şu an fidelis öksürüyor Bir problem varsa kıldım Siz arkadaşlar aşağı var dedim Tamam abi tamam Bir bakayım Tamam teşekkürler dedi kapattı telefonu ama üstümü giyinirken Aklından bir sürü şey geçiyor nasıl olur ki ben sökülüyor oluyor bu oluyor falan filan var ya hani böyle aşağıya indim bir baktım ekip söküğü gibi geri geri çekiyorlar kaldı kolay gelsin falan falan geldiler ülkemize asla şey