değişkenlik gösterebilir tam olarak kim 1. günü

Admin

Administrator
Staff member
özel operatör tarafından Bununla ilgili bir açıklama gelmesi gerekir Ama ben kim yüzde doksanı kaplıyor yüzde sekseni kim patlıyor bakmıyorum buna Ben artık operatörlerden bir şey rica ediyorum Evet tamam içersiniz para kazanıyorsunuz Eyvallah kazanmaya devam edin ama biraz da bu ülkeyi düşün Eğer bu ülkeyi düşünüyorsanız hafta ortasını gençleri açarsın ltyapı yatırımlarını kim engelliyorsa bunu ortaya çıkarırsın hep birlikte konuşuruz İnternet Çamdibi kimsiniz her şeyi değiştirebilir yeniden başlatabilir önemli konular bunlar

internet diyoruz gelecek diyoruz gençlerimiz robotik kodlama yapsın diyoruz ilgi etsin diyoruz ama gelin görün ki insanlar uzaktan eğitimle devletin sistemine bağlanamıyor lar herhangi bir içerik ürettiklerini de bunu internette yükleniyorlar şu anki sahip oldukları altyapıda kim engelliyor diye baktığınızda ise belediye çıkıyor oradan oradan işte hakim operatör çıkıyor ortaya e Rekabet Kurumu verseniz ne yapıyor kulaklık ve herhalde bilmiyoruz dedi operatörler niye bunu çok dile Getiriyorlar ya da onlar da arka taraftan hem alamıyorlar bu

işten onu da bilmiyoruz ama günün sonunda şunu biliyoruz ki ülkemiz internet erişiminde 101 sırada 101 sırada yer alıyor burnunu ki yükselebilecek gibi de görünmüyor şu anki durum itibariyle Eğer Belediyelerde yüksek fiyatlar istemeye devam ederlerse altyapı yatırımlarında kaynaklı olarak diğer hakim operatörler hiçbir şekilde burunlarından kıl Aldırmaz operatörlere Kendinizden tanımlama şansı vermezlerse son durumda kullanıcıya Mağdur olan olacak vergisini ödeyen kullanacağı yanlış anlamayın yani Düşünsene de bu şehirde

yaşıyorsanız diye çok vergi ödüyorsunuz Eninde sonunda o iş dönüyor size ve belediyenin engellemesi nedeniyle Ne yapıyorsunuz elinize kadar internet çekilemiyor gidiyor böyle değişik bir düzen oluşturulmuş durumda Ama bunu kim kırabilir ancak sizin gibi insanların bir araya gelerek Feshane bu platformları duyulması kırabilir ha neden böyle yapıyorsun diye bir soru sormamız lazım belki onlar da mantıklı bir cevap vardır ne diye belki canlı yayınlarımız dan bir tanesine konuk olmak isterler seve seve kabul ederiz dertlerini