devletin elinde olan bir servis sağlayıcı ve hem ortalamasında

Admin

Administrator
Staff member
hem de gecikme süresinde girince kablonet altyapısı nedense bir türlü yaygınlaştırılmalıdır bir yerden soru yatırımları durdu ve insanları zıt kaliteden mahrum bıraktılar kablonet altyapısında Gerçekten mi Ne gariptir ki siberden daha geri bir teknoloji olmasına rağmen servise düzgün alabiliyorsanız Eğer düzmece Tam 100 megabit olarak alıyorsunuz haklı olduğunuz eğer 5 megabit dedi tam 5 mg aşağısı Yukarısı olmuyor o kablodan serçe parmak nerede bakır geçiyor içerisinden size şu an wiki teknolojilerle gigabit internet ve

verebiliyorlar eğer zamanda ön açılsaydı Türksat kablonun belki hiçbir belirtilen konuşmuyor olacaktık zamanda yapılmış altyapı yatırımlarıyla Zaten insanlar gigabit internet adını çıkartabiliyor olacaklardı belki yapılması gereken konulardan bir tanesi de Türksat kablolu da özelleştirilmesi dir kim gider ama bu özelleştirme dediğin gibi gerçek ve özel değiştirdim olmalı yani belediyelerle benzeri kurumlarında yapmalarıyla nereden hakim olan operatörü daha kim hale gelmesi durumu değil de devletin elinde yatırımları

durdurulmuş bir operatörün özelleştirerek daha fazla yatırım yapabilir hale getirildi Belki de şu anda özel operatörler arasında Türksat kablo dönüştürülmeli bölge bölge ihaleye açılmalı bu hafta ettiği hangi bölgede kim işletmek istiyorum parasını verip almalı operatörlerde sınırlama getirirsin hepsine Sen hakim olamaz İlla dönüştüreceğiz bunu diye insanlar aynı nasıl 4G 5G şebekesinde bant genişlikleri ekstrafor önlükleri gibi bu operatörler tablonun içinde altyapısını bölümleri için Ekstra paralar ödeyebilirler devlete Belki de kiralanabilir

bilmiyorum ama şu anda Böylesi bir hazinenin de aynı tutuluyor olması engelleniyor olması düşündürücü bakır 5g'yi konuşuyor dünya Biz bırakın 5g'yi yerleştik Uber altyapısını tamamlayamadık beşgenin gerçekleşir için en önemli altyapı yatırımlarının bir tanesi yapıyor Eğer geniş bir şekilde ülkeye yemiyorsanız 5g'yi demiyorsunuz 4K ne kadar yayılmış dediğinde Vodafone bitsin sonuçlarına göre en geniş kapsama alanına sahip operatör olarak gösterilmiş büyü 90'lık bir kapsama alanı gösteriliyor Ama tabii ki ölçüm sonuçları