gerektirecek şeyler olmadı burada nasıl olacak

Admin

Administrator
Staff member
belirsiz daha uygulama desteği nasıl uygulama kendi içinde bile biberi sunmadı Bizim eski böyleydi şimdi böyle oldu yok Evet yani bir şey inadına Pro eklemekte Pro olunmuyor profesyonellerin beklentilerini görmek lazım şimdi dün bir arkadaşım soruyordu Mac Mini yenisi diyor 8 gigabayt bellek Eski eşim de hani Seyit ortalama işte tüketecek olan kullanıcıyı düşünürsen Tamam ama işte sürekli kuromukuro bilmem ne içerik üreticiler falan dedin Ne o aynı beklenti değil aynı ihtiyaçları görüşek donanım değil Bilemiyorum Bu üniversite

değişikliği çok büyük iş çok büyük Devrim Çünkü bir anda Eskişehir eski her şeyi bırakıyorsun geriye uyumluluk Sen her şeyi geriye uyumluluk ve ekmek yediren bir şeydir bereye uyumluluk denen şeyi vazgeçiyorsun bir hafta emülatörle Mehmet'e söyle o bir takası olan şeyler olan şeyler ama şey değil tek düğmeye basıp çalıştırabilmek gibi ne için değil tamamıyla bir başarısızlık da olabilir ama çok büyük bir bütün ilk adımı da olabilir karar vermek için erken diye bir de şeye gözünün önüne bakıyorsun Ben yok 16 yıl

içerisinde çözümüm yok Nasıl olacak Eskiden Hiç olmazsa 64'e kadar yancar paran varsa ihtiyacın varsa alabiliyorum 32 ya kadar şimdi 16 ders aldım öyle kaldı 16 iyi mi Tabii ki çok iyi bir hallet ama çakılı kalacaksın orada sonundayız artık o 16 çok güzel Benim de bilgisayarımda şimdi 16 var Tamam işte çok iyi Ama işte bir de Pro Muro diyorsun 16'nın yetmeyeceği adam var hani adamın işi var hani bunun yükselme olana olmayınca biraz kısıtlayacak ama yine 16 olsun 8 olmasında ona razıyım bir değişiklik oldu hani üstüne

Konuşulacak bir şey yok takip edilecek şu an almayı düşünen birisi olmak istemezdim açıkçası Çünkü ne alacağımı bilmiyorum Ne alsam eskilerden İntel mi alsam ve bayağı kapat karıştırdı yani şimdi biraz kenardan seyredeceksin Acele etmemek lazım Ona göre kararını verecek element tırnak için ne düşünüyorsunuz bilmiyorum kız benim duyduğum bir marka ama hiç kullanmadım ve bugüne kadar hiç gelmeden Sen Özelde de ben kullanmadım ve fikrim yok böyle bir arsa var biliyoruz ama hiçbir şey bilmiyorum detayını Türkiye'de var