mudanya Telekom müdürlüğüne hasta halimle birlikte

Admin

Administrator
Staff member
Bursa Mudanya taşındık sonra da müşteri ilişkileri kısmında ağladılar anlattıklarımızı ödevler kim 180-181 mi bekleyeceksiniz 180 gün içerisinde artık 50 gündemi gündemi Neyse altyapı çekilir başlanacak sizin fotolarını size yansımasın diye biz de Abone de bize dolduralım geldik eve ne yapacaksın şimdi Eski evde ip TV kullanırken Tivibu kullanırız burada internet üzerinden sunulan ve televizyon ünitesi telefon kullanıyoruz internet yok oralarda Biz de dedik ki bu süreçte O zaman telefon interneti kullanalım ne yapalım ki bir speed

test yaptım Vodafone box alalım ne olur falan filan dedik Hani 300-400 lira vermeyi bile artık razı oldu niye Çünkü internet gerçekten hepimizin ihtiyacı elevizyon yok İnternet yok O yok bu yok Telefon içinde adam gibi internet kullanıyorsun yok abi Hiçbir şey türksel süper baksan ekip geldi beyaz bir Doblo ve geldi postayı siyahlar ve Ekim nasıl çıktı Turkcell şebekesi Çünkü biz burada takip ettiğiniz size var ya hiçbir şey için bu daha hiçbir şekilde olmadı olamaz zaten işten eve geldik Telefonun interneti girme Gerisini de artık altında

0.50 0.20 0.10 yani Instagram'da bir süt ol iyi bile açmıyorsun biz böyle anlatabilirim size gidip de bir YouTube videosu 144h de bile açmıyorsun bu kadar berbat durumda telefon internetinden bahsediyorum bakın Türk Telekom hattı var Eskiden Avea ile bizim bir akrabamızın Türk Telekom hattı var dedim hani bir gel bakalım senin şeyinde mısın kartından mı test edilen vardı onda Zaten internete edilemeyecek burada çekim kuvveti ile alakalı bir sorun yok 4G full çekiyor ama şey yok Ana hız yavaş eşi Haydi bir sürü insan var ovalılar haliyle

yılın yarısı ancak insanlar sahilde olduğu için Telekomünikasyon firmaları da burada yatırım yapmış Şimdi biz ne yapacağız Ne olacak bu problemin tek ben değil bizim komşularımız ile yaşıyor ve haliyle bir an önce bu eve gelin ama ihtiyacını konuşturma mız gerekiyor arkadaşlar benim artık burada çok nokta bilezik fedakarlığı Noldu Onları zaten sizlere anlatacağım Türk Telekom bölge müdürlüğüne gittim daha sonrasını Mudanya Telekoma gittim Nilüfer telefonu gittim hastaydı anneme Onun için annemi de zaman zaman benimle birlikte