yapacağız alıyorum ustalara işte çeşitli İnternet

Admin

Administrator
Staff member
sitelerinden falan bakıyorum dünyada diyen var çok güzel bayanlar abi ne oluyor 20 metre 23 metre 1 tam tur yani neyse iki tane genç çocuk buldum Bunlar kazakistanlılar galiba Hani tam bilmiyorum ki çevrildiği konuşamıyorlar kaza anlatayım falan filan Tamam dedi ne kadar dedim 500 lira dedi ve Halil'i nası indireceğiz ne olacak ne bitecek Ağabey falan Ondan sonrasında Ben dedim ki siz o zaman yarın gelin kadın nasıl olacak Çünkü bunlardan diye bu boyutta boru ağzı diye diyor köpük boru en kötü olurdu okey soldan buraya

bakıyorum bütün nalburları gezdiğiniz hazırlanın telefon numaralarını biliyorum abi boru var mı 32'lik var Kışlıklar kaç metre işte metresi ne kadar falan bana 28 metre boru lazım fakat metresi 15 lira Arkadaşlar en uygun bulduğum Bolu ağırlık taşıma üstünden araba geçmesi burnu falan diyor Ya bana Bunlar gerekmiyor arabada geçmeyecek burada ama metresi 15 lira da 40 lik borcunuzu aldık ve doğruyu geçirdik lan tabii vuruyor aşağıda güzel bir yere sakladım ne olur ne olmaz falan sözcükler dedim ki kardeşim dedim ben burayı

hazırladım Bodrum'un yeri Burada sizi sabahtan geleyim görüşelim bir baktım Nurettin amca kat konuşuruz çok değerli bir insandı bana fotoğrafları atmışlar çocuklar kazmaya başlamışlar boruyu beşirolar falan evde olmadığın için hani etraftan da hani şey yapamıyorum görebiliyorum böyle paylaşımları falan atıyorlar bana Sağ olsunlar mutlu oldum boru döşendi Ondan sonra işte telefonla görüşeceğiz olacak mı olacak süper duanın oradan şeye kadar elektrik panosuna kadar borumuz döşendi üstüne paket taşlar kapandı mı Herhangi bir

sıkıntı yaşamadık Bunun maliyeti Benden çıktı ama işimiz görüldü buraya kadar her şey çok iyi çocuklarında paralarını falan yani herhangi bir sıkıntı yok Şimdi ne olacak Türk Telekom'a arayacağız Türk Telekom gelecek ama hattı getirecek üstüne attı o ana kadar anahat istinat duvarının oradan gelip de elektrik panosuna kadar benim kaldığım yerden geçecek Ondan sonrasında da oradan da kırmızı Bolulu adam aydınlatma için izin aldınız oradan her binanın içine gelecek beni alacak seni seviyorum Bir taneciğim Kaplan döşenecek olacak