1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Dünyasi
  3. Vatan Bilgisayar, Mağazalarını Açacağı Tarihi Duyurdu
Trendlerdeki Yazı
k_zg_n_m_

Vatan Bilgisayar, Mağazalarını Açacağı Tarihi Duyurdu

Türkiye ’ nin en büyük teknoloji marketlerinden biri olan Vatan Bilgisayar, 1 Haziran’da mağazalarını açacağını duyurdu.


22 Mart 2020 Pazar gecesinden itibaren tüm mağazalarının faaliyetlerini geçici olarak durdurma kararı alan Vatan Bilgisayar açılacağı tarihi açıkladı.

Korona virüsünün yayılmasının önüne geçmek için alınan önlemler kapsamında birçok iş yeri kapandı. 54 ilde 144 mağaza 200.000 m2 kapalı alan, 107.400 m2 satış alanı ile hizmet vermekte olan Vatan Bilgisayar, bu süreç boyunca her türlü teknoloji ürünlerini internet sitesi üzerinden satan şirket, yapılan açıklamalara göre, mağazalarını 1 Haziran’da açıyor. Bu duyuru Vatan Bilgisisayar resmi Twitter hesabından açıklanarak pek çok teknoloji tutkununu sevindirmiş oldu.

 

View image on Twitter

 

 

COVID-19 olarak adlandırılan koronavirüs öncesinde haftanın 7 günü 10:00 22:00 arasında ülke genelinde  hizmet vermekte olan Vatan Bilgisayar 1 Haziran’ da açılacağı duyurulan mağazalarda koronavirüse karşı ne gibi önlemler alınacağı konusunda henüz açıklama yapılmadı. Tahminlere göre diğer mağazalarda olduğu gibi sosyal mesafeye dikkat edilecek olup mağazaya girenlerin ve çıkanların sayısında kısıtlama ve hijyen kuralları uygulanacaktır.

 

Yoğun talep üzerine ”malum salgının etkileri azaldığında tüm mağazalarımızla tekrar birlikte olacağız. Bu süreç boyunca çalışanlarımızın sağlığı için az sayıda personel ve depo ile teknolojik ihtiyaçlarınızı web sitemizden karşılamaya devam edeceğiz.” diye açıklamada bulunan Vatan Bilgisayar mağazalarını 1 Haziran itibariyle açarak   pek çok yeniden açılan firmada olduğu gibi bazı ürünlerinde kampanyalar yapacağını düşünebiliriz. Bu sayede ürünlerin satışları birden artış göstereceğini umuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Serkan Demir

    Güzel bilgi için teşekkürler 🤙