1. Ana Sayfa
  2. Moda & Stil
  3. Vücut Tipine Göre Jean Pantolon Seçimi
Trendlerdeki Yazı

Vücut Tipine Göre Jean Pantolon Seçimi

Kadınların günlük hayatlarında en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alan kot pantolonları vücut tipine göre seçerek giymek size rahatlığın yanında şık görünümde kazandıracaktır.

Jean

Kadınların günlük hayatlarında en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alan kot pantolonları vücut tipine göre seçerek giymek size rahatlığın yanında şık görünümde kazandıracaktır.

Vücut tipine göre jean pantolon seçimi aslında dikkat edilmesi gereken çok basit detaylarda gizli olmasına rağmen maalesef doğru tercihlerinde yapılmaması sizi kötü bir havaya sokabilir. Yeni sezonun gelmesi ile birlikte yapacağınız alışverişlerinizde sadece jean pantolonlarda değil iç çamaşırınızdan gömleğinize kadar tüm parçalarınızı vücut tipine göre kıyafet seçimi kriterlerinde yapmanızı modacılar özellikle tavsiye etmektedirler. Vücut tipine göre kot pantolon seçimi yaparken bacak uzunluğunuz ve kalınlığının yanında basenlerinizde çok önemli bir kriter olacaktır. Yeni sezon kot pantolon trendlerinde geçen yaz aylarından beri modasını sürdüren boyfriend jeanler özellikle kıvrımsız ve düz bir kalça tipine sahipseniz sizin üzerinizde kesinlikle harika duracaktır. Bu kalça tipindeki kadınların düşük bel boyfriend pantolonlarla da arzuladıkları görünümü sergilemeleri çok kolay olabilir. Son yıllarda bayanların çok rağbet gösterdiği dar paça yani skinny jeanlerde sizin seçimlerinizde yer alabilir.

Bacak boyu kısa bayanların kot pantolon seçimleri İspanyol ve bol paçalar kurtarıcıları olacağı gibi özellikle bu jeanlerin altına giyeceğiniz yüksek topuklar sizi daha uzun, zarif göstermeye yetecektir. Bu kombin sayesinde fazla kilolu bayanlarında daha ince ve alımlı görünmeleri de çok kolay olacaktır. Dünyaca ünlü kot pantolon markalarının geniş kalçalarından şikâyetçi olan kadınlar için hazırladığı bir model olan yüksel bel sizin sorun olarak gördüğünüz bu bölgeyi daha çekici bir hale dönüştürmenize olanak sağlayacaktır. Hemcinslerinizin bile girdiğiniz ortamlarda bakışları üzerinizden ayırmamasını sağlayacak bu modelin altına giyeceğiniz yüksek topuklu ayakkabılar ve üstüne giyeceğiniz kısa tişörtlerle moda kataloglarından fırlamış bir manken edasında süzülebilirsiniz. Geniş kalçalı bayanların kesinlikle düz kesimlerden şaşmamaları modacılar tarafından önerilirken alışverişlerinizde dikkat etmeniz gereken altın kural tavsiye ile değil vücut tipinizle seçim yapmanız olmalıdır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hem yazmayı , hem işlem yapmayı seven teknoloji düşkünü bir öğrenci. [email protected]

Yorum Yap