1. Ana Sayfa
  2. Gezi Rehberi
  3. Yaz Tatiline Çıkarken Yanınıza Mutlaka Almanız Gereken 6 Şey
Trendlerdeki Yazı

Yaz Tatiline Çıkarken Yanınıza Mutlaka Almanız Gereken 6 Şey

Bu önerilere kulak vermezseniz, tatiliniz zehir olabilir.

Tatil

Yaz tatili geldiğinde akla çoğunlukla deniz,kum ve güneş üçlüsü gelir.Genel olarak bütün yıl çalışılır yazın da bir iki hafta tatil yapılır.Ancak yanınıza eksik bir şeyler alırsanız bütün Yıl beklediğiniz o tatil biraz sinir bozucu geçebilir. Elbette gittiğiniz yerde unuttuğunuz şeyleri alabilirsiniz ama tatil yerlerinde fiyatlar uçuk olabiliyor. Maddi olarak kötü etkilenebilirsiniz.

Yaz tatiline çıkarken yanınıza neler almalısınız ?

  • Deniz ve banyo havlusu.

Tatil yapacağınız çoğu yer bu imkanı sağlar ancak bunlar olmasa olmaz şeylerdir.Kişisel havlularınız da bulunsa iyi olur. Ne olur ne olmaz.

  • Güneş gözlüğü.

Yaz tatili yerleri hayliyle sıcak ve bol güneşli olucak . Güneş gözlüğü almazsanız ne rahat rahat önünüzü görebilir ne de tatilden keyif alabilirsiniz.

  • Güneş kremi .

Güneş kremi sağlığınız için çok önemlidir.Eğer yanınıza Güneş kremi almayıp veya alıp sürmezseniz ilk günden yanıp tatilin diğer günlerini acı içinde geçirebilirsiniz.

  • Suya girecek için uygun kıyafetler.

Yaz tatiline gidip denize veya havuza girmemek girmemeyi düşünmüyorsunuz herhalde . Deniz şortu , mayo, bikini vb. çeşitli kıyafetler alarak rahat rahat denize girebilirsiniz.

  • Akşam yemeği için güzel ve şık kıyafetler.

Sabah deniz, kum ve güneşle zaman geçirirken akşam için hazırlanmayı unutmayın .Çünkü akşam herkes kendini göstermeye çalışacak ve yanlarında sönük kalmak kimse istemez.

  • İç çamaşırı.

Gün içinde suya uygun kıyafetler giyeceğiniz için iç çamaşıra ihtiyaç duymasanız da akşam ve uyurken ihtiyacınız olacak. Temiz iç çamaşırı kullanımı sağlık açısından önemlidir. Eğer dikkat etmezseniz kişisel sağlığınız tehlikeye girebilir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hem yazmayı , hem işlem yapmayı seven teknoloji düşkünü bir öğrenci. [email protected]

Yorum Yap